HAKKIMIZDA

GELECEK İÇİN DÖKÜYORUZ!

2019 yılında kurulan Eurocast Döküm A.Ş., Çöp yakma, Çimento, Isıl İşlem, Enerji, Taş Kırma ve Pompa&Valf endüstrilerinde faaliyet gösteren firmalara, yüksek kalite standartlarında üretim yapmaktadır.

Dökümhanemizin kapasitesi 2000 ton / yıl ve 0,5 kg ila 1 ton tek parça üretimdir.

Dökümhanemiz Havza OSB / Samsun’da toplam 13200m² fabrika alanı ve 4000m² kapalı alana sahiptir.

Üretimin başlangıcından son aşamasına kadar Eurocast Döküm A.Ş., Yüksek Teknoloji makineleri ve kalifiye işgücü ile yüksek kalite standardlarında ürünleri garanti eder.

Kaliteyi ön plana alarak, Manyetik, Ultrasonik, Boya Penetrant, Cmm Ölçüm testleri için 3. Seviye sertifikalı uzmanlarla çalışıyoruz.

}

Zamanında Teslim

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için ürünlerimizi tam zamanında teslim ediyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Çevre Dostu Fabrika

Yüksek kalite standartlarında ürünler, çevreye duyarlı ve geçerli çevre yasalarıyla uyumlu yüksek teknoloji fabrika ile hizmet veriyoruz.

Yüksek Standart İş Gücü

İmalat süreçlerini daha da iyileştirmek için yenilikçi eğitimlerle iş gücümüzü geliştiriyoruz.

Rekabetçi Fiyatlar

Yüksek kaliteden taviz vermeden, sektör genelinde uygun ve rekabet edilebilir fiyatlar sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, müşteri talep ve beklentilerini en üst düzeyde tutacak ürünler ile döküm sektöründe edinilmiş bilgi ve tecrübeleri gelecek kuşaklara aktarmak, teknolojisinde sürekli gelişimi sağlamak, rekabetçi yapısıyla paydaşları ve ülke ekonomisi için değer üretmek, topluma ve çevreye karşı duyarlı, sürdürülebilir bir dinamizm yaratmaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, çevreye duyarlı ve sürdürebilir yaşamı destekleyen ürünlerimizle daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak ve çevre dostu ürünlerle bir dünya markası yaratmaktır.