ÜRETİM

01

Simülasyon

Ürünlerin tasarımlarını ve üretilebilirliğini optimize etmek için geniş alanda ve derinlemesine simülasyonunu yapıyoruz. Buna ek olarak, yüksek uyumluluk ve uyarlanabilirlik açısından; müşterilerimize, esnek simülasyon odaklı tasarım çözümleri sunmaktayız.

02

Kalıplama

Otomatik kalıplama hatlarımız, otomatik kalıp tanıma sistemi, otomatik kalıp doldurma ve akıllı soğutma zamanı kontrolüne sahiptir. Müşteri taleplerimizi karşılamak için yüksek kaliteli malzeme kalıpları kullanıyoruz. 

03

Ergitme & Döküm

Yüksek verimli ve tamamen elektronik kontrollü indüksiyon ocakları, güç çıkışını düzenleyerek, her an için ergitme işleminin kontrolünü sağlar.

Her ergitme işleminde kimyasal analiz ve şarj sıcaklıkları kontrol edilir. Modern dökümhanemizde kalıplamadan döküm işlemine kadar kullanılan otomasyon sistemleri ile ürün kalitesi garanti edilmektedir.

 

 

04

Isıl İşlem

Her biri hassas güç regülatörleri ve sıcaklık kontrol üniteleri ile donatılmış modern elektrikli ve doğal gaz fırınlarını kullanıyoruz. Fırınların zaman ve sıcaklık kontrolleri PLC ekipmanları ile yapılmakta olup, otomasyon süreçleri insan hatası riskini en aza indirmektedir.

05

Taşlama ve Temizleme

Tam donanımlı yüksek teknoloji taşlama ve temizleme makineleri ile yüzey alanında mükemmellik gerçekleştiriyoruz.

06

İşleme

Makinelerimiz, her detay ve hassasiyete azami dikkat göstererek, müşterilerimizin taleplerini en üst düzeyde karşılamak için çalışan kalifiye personelimiz ve mühendislerimiz tarafından işletilmektedir.

07

Kalite Kontrol

Dökümhanemizde kullanılan Kalite ve Denetim hizmetleri, alanında 10 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip uzmanlar tarafından yapılmakta ve müşterilerimize güven vermektedir.

08

Sevkiyat

Ürünlerimiz uzun mesafeli nakliye sırasında hasar görmelerini önleyecek şekilde hazırlanmakta ve paketlenmektedir. Yurtiçi ve Yurtdışı gönderiler için depolarda uygun depolama sağlamaktayız.